Loading...

Кредитні взаємовідносини з банками, іншими фінансовими установами

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Кредитні взаємовідносини з банками, іншими фінансовими установами

 

Юридичні послуги у сфері кредитних взаємовідносин набирають все більшої популярності, адже кількість претензій до банків щодо незаконно стягнутих комісій і надміру сплачених відсотків зростає з року в рік, причому сучасна судова практика показує, що адвокатам все частіше вдається вигравати справи у фінансових установ. Зробити це самостійно, минаючи послуги кваліфікованих спеціалістів, практично неможливо - адже всі банки мають в своєму штаті цілі відділи професійних юристів, готових за першим покликом заступитися за честь кредитної організації.

Проблеми з банками та іншими фінансовими установами можуть виникнути в наступних випадках:

·                     неправильне нарахування відсотків по кредиту;

·                     шахрайство (оформлення кредитного договору третіми особами за підробленими документами на ім'я потерпілого);

·                     банк вирішив вилучити заставне майно за борги.

Кожна з перерахованих вище ситуацій вимагає правової оцінки за участю кваліфікованого юриста. Для захисту та відстоювання позицій в справі важлива кожна деталь, оскільки на кону часто стоять дуже великі суми і навіть нерухомість.

Адвокатське обєднання «Капітал Правіс» має багаторічний досвід надання юридичної допомоги в найскладніших справах, що стосуються проблем за кредитними договорами з банками. Проаналізувавши Вашу ситуацію, ми дамо вам поради та розповімо про те, як варто діяти, які документи на свій захист необхідно зібрати, як правильно скласти позовну заяву.

Як діяти при суперечках з банком по кредиту

Перше, що ви повинні зробити - заспокоїтися і перестати панікувати. Зайві хвилювання не принесуть користі, а тільки заберуть у Вас час. Потім зверніться до юриста, для якого суперечки з банком по кредиту є провідним напрямком діяльності. АО «Капітал Правіс» готова надати Вам одних з кращих фахівців у цій сфері.

Розібравшись в ситуації, юрист врахує всі найскладніші правові аспекти справи, підбере положення законів, на які можна спиратися, захищаючи інтереси клієнта, проведе аналіз наявної судової практики по аналогічних справах для складання попереднього подання про можливий результат справи і реальні перспективи успішного завершення розгляду.

Судові справи з кредитних питань дуже складні, тому ми не рекомендуємо брати участь в них без професійного захисту. Це може мати наслідком великі фінансові втрати і високу ймовірність прийняття судом рішення на користь банку. Справа не в упередженості суду щодо боржників, а в тому, що кредитні організації відстоюють свої права за допомогою потужної юридичної підтримки та досвідчених колекторів.


Якщо у Вас виникли складності з кредитом, ви стали жертвою шахраїв або маєте заборгованість по платежах, скористайтеся послугами АО «Капітал Правіс». Вам буде наданий повний спектр необхідної допомоги, від складання позовної заяви, збору доказової бази і участі в суді до подачі апеляційної та касаційної скарги.

Кредитні взаємовідносини з банками, іншими фінансовими установами

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката