Loading...

Вирішення спорів у сфері оподаткування

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Вирішення спорів у сфері оподаткування

 

Ведення бізнесу з дотриманням норм закону не панацея від податкових суперечок. Приводів для конфлікту з державними органами безліч: від незгоди з порядком проведення перевірки до оскарження рішення про притягнення до відповідальності. Які шанси платників податків на успіх в суді і як відновити порушені права компанії в досудовому порядку? У цьому Вам допоможуть фахівці Адвокатського об’єднання «Капітал Правіс».

Податковий спір - це вид юридичної суперечки між державним органом та іншими учасниками податкових правовідносин з приводу обчислення та сплати податків.

Причиною появи таких суперечок також є постійний розвиток податкового законодавства, що породжує двозначність, невизначеність і протиріччя норм одна одній. Як свідчить судова статистика, в системі податкових спорів найбільш поширеними є конфлікти з приводу:

·  незаконність нормативних правових актів у сфері податків і зборів; 

·  незаконність ненормативних правових актів податкових органів і дій (бездіяльності) посадових осіб (в тому числі, з приводу відмови у відшкодуванні ПДВ);

·  стягнення обов'язкових платежів і санкцій (в тому числі з приводу стягнення за рахунок грошових коштів на рахунках платника податків у банках);

·  повернення з бюджету коштів, надміру стягнутих податковими органами або надміру сплачених платниками податків;

·  відшкодування збитків, заподіяних незаконними рішеннями податкових органів або незаконними діями (бездіяльністю) їх посадових осіб.

 

Фахівці нашого адвокатського об’єднання «Капітал Правіс» надають допомогу у вирішенні широкого спектру податкових спорів. Нашими адвокатами здійснюється комплексний захист наших клієнтів на всіх стадіях оскарження актів податкових органів і дій (бездіяльності) їх посадових осіб:

·  підготуємо процесуальні документи до податкових і судових органів

·  оскаржимо рішення

·  розробимо стратегію і тактику ведення податкових суперечок

·  проаналізуємо перспективи та шляхи їх вирішення

Вирішення спорів у сфері оподаткування

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката