Loading...

Відшкодування, повернення переплати податків (в тому числі ПДВ)

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Відшкодування, повернення переплати податків (в тому числі ПДВ)

 

Адвокатське обєднання «Капітал Правіс» допоможе вам у відшкодуванні ПДВ, послуги за яким надасть досвідчений податковий консультант.

 

Відшкодування ПДВ - законне право кожного сумлінного платника податків. З огляду на масове застосування схем з відшкодування ПДВ компаніями, які займаються проведенням імпортних і експортних операцій, вони часто отримують відмову у виплатах. Відмови мотивуються різними причинами, включаючи сумнівність компанії, яка бере участь в укладанні ланцюжка угод, недостатнє документальне підтвердження проведення операцій.

 

Сума податку ПДВ, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.

 

При від’ємному значенні суми, така сума:

а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди в певній частині, а в разі відсутності податкового боргу.

б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3  статті 200-1 ПДВ ПК на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, на поточний рахунок платника податку та/або у рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу такого платника податку з інших платежів, що сплачуються до державного бюджету.

в) та/або зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.

Платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації

 

Необгрунтована відмова у відшкодуванні ПДВ є однією з поширених проблем, з якою стикаються українські компанії. Успішно впоратися зі складним завданням зможе тільки професіонал, який добре знає всі особливості податкового законодавства і розбирається в суті господарських операцій компанії, а також здатний передбачити дії податкових служб у відповідь на аргументи підприємства.

 

Звертайтеся до Адвокатського об’єднання «Капітал Правіс» і Вам буде надано всебічну допомогу в оформленні та отриманні відшкодування та повернення податків. Досвідчені і висококласні адвокати детально вивчать обставини і нюанси конкретно Вашої справи, детально проаналізують індивідуальні особливості компенсації і представлять найбільш раціональні та ефективні стратегії подальших дій.

Відшкодування, повернення переплати податків (в тому числі ПДВ)

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката