Loading...

Консультування з питань оподаткування

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Консультування з питань оподаткування

 

Податки – чи не найбільш складна сфера господарсько-правової роботи підприємства. Контролюючі інстанції строго стежать за дотриманням правильності їх нарахування, термінами сплати, а нехтування вимогами Закону загрожує серйозними наслідками.

Консультація податкового юриста - одна з найбільш затребуваних послуг. Пояснити таку тенденцію просто: податкове законодавство регулярно поповнюється і коригується, непрофесіоналові складно встежити за всіма змінами і своєчасно та повно виконати вимоги закону.

Мета консультування - вирішення конкретних податкових проблем, що виникають в процесі діяльності організації, налагодження податкового планування і зниження податкового тягаря.

Бувають випадки, коли претензії податківців і зовсім виявляються необґрунтованими. Тоді без допомоги досвідчених юристів не обійтися. Якщо у вас в штаті немає відповідних фахівців, вам потрібно отримати податкову консультацію. Це вбереже від неправомірних вимог контролюючих органів і позбавить від необхідності платити необґрунтовані штрафи і платежі.

Під час державної реєстрації юридичної особи необхідно подати законодавчо визначений перелік документів, серед яких заява про обрання юридичною особою спрощеної системи оподаткування та/або реєстраційна заява про добровільну реєстрацію як платника податку на додану вартість, та/або заява про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій за формами, затвердженими відповідно до законодавства.

 

Спрощена система оподаткування, обліку та звітності - особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених Податковим кодексом, на сплату єдиного податку в порядку та на визначених умовах, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності. Юридична особа чи фізична особа - підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає визначеним вимогам та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному Податковим кодексом.


Для вирішення питань, пов’язаних з оподаткуванням, Ми пропонуємо скористатися послугами фахівців АО «Капітал Правіс». Ми можемо проконсультувати Вас з питань оподаткування з моменту створення юридичної особи / фізичної особи-підприємця та вже на стадії провадження діяльності, також у разі зміни системи оподаткування; з визначення статусу платника ПДВ / платника єдиного податку та супровід з отримання відповідного документу та ін.

Консультування з питань оподаткування

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката