Loading...

Юридичний супровід в тендерах

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Юридичний супровід в тендерах

 

Адвокатське об’єднання «Капітал Правіс» пропонує професійну допомогу в проведенні тендерів. Наші досвідчені адвокати допоможуть в підготовці повного пакету документації.

Тендер (торги) - здійснення конкурентного відбору учасників з метою визначення переможця торгів згідно з процедурами, визначеними законодавчо.

Для ефективного розвитку бізнесу та отримання ролі одного з провідних гравців на ринку, керівництво підприємств приймає масу рішень. Одним з таких є участь в тендерах, торгах та аукціонах. Щоб отримати позитивні і швидкі результати і стати одним з найсильніших представників бізнесу, необхідно докласти масу самостійних зусиль або звернутися до фахівців.

Участь в аукціонах - це відмінна можливість для розширення аудиторії споживачів товарів Вашого підприємства і збільшення кількості прибутку. Крім перерахованих переваг, компанії, які є конкурсантами, підвищують свій імідж і статус, розвиваючи нові напрямки діяльності і виступаючи в якості потужного і конкурентоспроможного суб’єкта ринку.

Юридичний супровід - один з найважливіших інструментів для ефективної участі компанії в тендері. За статистикою 37% потенційних учасників не допускаються до участі в торгах через неправильно оформлені документи! Ще 24% компаній відсіюються через юридичну неграмотність учасників торгів. Якщо у ВАС немає досвіду участі в тендерах, немає вузькоспеціалізованого юриста, немає під рукою ВСІХ необхідних установчих документів - Ви схильні до ризику!

Ми приділяємо особливу увагу кожному етапу співпраці. Наша допомога дозволяє гарантувати грамотне складання всієї профільної документації. Залежно від специфіки діяльності організації та її масштабів, ми можемо надати різну кількість послуг, тобто тільки ті, які необхідні для конкретного підприємства у конкретному випадку.


Для вирішення усіх питань, пов’язаних з участю у тендерах, Ми пропонуємо скористатися послугами фахівців АО «Капітал Правіс».

Юридичний супровід в тендерах

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката