Loading...

Нерухомість та будівництво

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Нерухомість та будівництво

 

Нерухомість і будівництво - є сферами, що вимагають не тільки знань предмета діяльності, а й спеціальних юридичних умінь та навичок. Причиною цього є наявність великого та динамічно мінливого пласта законодавства, що регламентує діяльність в даних сферах, впоратися з яким під силу тільки справжнім професіоналам. Фахівці Адвокатського об’єднання «Капітал Правіс» не один рік працюють над вирішенням юридичних проблем, що виникають в сферах нерухомості і будівництва. Тому, якщо у Вас виникла необхідність у юридичній допомозі з питань нерухомості та будівництва, звертайтеся до Адвокатського об’єднання «Капітал Правіс».

 

Послуги даної категорії умовно можна розділити на наступні види:

 

·  юридичні послуги в сфері нерухомості

·  юридичні послуги в сфері земельних відносин

·  юридичні послуги в будівельній сфері

 

Адвокати Адвокатського об’єднання «Капітал Правіс» мають великий досвід роботи з правового супроводу угод, пов'язаних з нерухомим майном.

При придбанні нерухомості у всіх випадках слід перевіряти правову чистоту здійснюваних операцій і юридичну чистоту об'єкта нерухомості.

Нерідко трапляється, що нерухомість може бути обтяжена різними зобов'язаннями, що, безсумнівно, може виявитися неприємною несподіванкою для покупця, якщо він дізнається про це вже після здійснення угоди.

При придбанні нерухомості шляхом придбання часток (акцій) юридичної особи, на балансі якого знаходиться майно, видається за доцільне провести бухгалтерський і юридичний аудит даної юридичної особи з метою виявлення будь-яких обтяжень, його зобов'язань, його фінансового стану.

Наші фахівці допоможуть Вам уникнути проблем в сфері відносин з приводу нерухомого майна.

На жаль, саме в сфері нерухомості найбільша кількість шахраїв, а тому здійснювати будь-які угоди в цьому сегменті ринку краще з юристом. Не слід забувати і про спірні юридичні питання - вирішення проблем в суді, якщо мова йде про нерухомість, далеко не рідкість. Саме такі юридичні послуги може надати Вам наш адвокатське об’єднання.

Справедливості заради слід зазначити, що далеко не всі юридичні особи звертаються за допомогою до юристів відразу, як тільки виникають проблеми. Саме це досить часто погіршує стан справ і зменшує шанси на позитивний результат справи. Тому, наші адвокати ніколи не гарантують 100% позитивного вирішення справи.


Фахівці Адвокатського об’єднання «Капітал Правіс», зважаючи на великий досвід у даній сфері, допоможуть Вам у будь-якому правовому питанні, пов’язаному з будівництвом та нерухомістю.

Нерухомість та будівництво

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката