Loading...

Робота з господарськими договорами

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Робота з господарськими договорами

 

Юридично грамотно складений господарський договір - це гарантія успішного досягнення Ваших цілей і завдань, в тому числі і оптимізація податків, а також ефективний захист прав і законних інтересів. Навпаки, некоректний і непродуманий договір практично неминуче спричиняє виникнення проблем (суперечки стосовно умов виконання договору, стягнення неустойок і штрафів за порушення умов договору і т.д.).

Невідповідність договору законодавчим нормам нерідко призводить до наслідків у вигляді визнання його недійсним, що дуже негативно позначається не тільки на фінансовому стані фірми, але і на її діловій репутації. А значить, і на рівні конкурентоспроможності - одному з найважливіших показників успішності бізнесу. Тому участь юриста необхідно не тільки на стадії підписання договору, але і на етапі розробки його проекту.

Хочете уникнути економічних ризиків і перевірити господарські договори підприємства? Наші адвокати проведуть аудит договорів і супутніх документів, виявлять помилки і передбачувані ризики, допоможуть узгодити з контрагентами необхідні зміни, підготують вигідний для вас текст нової угоди.

Під правовим аналізом (перевіркою) договорів та інших документів розуміється перевірка відповідності цих договорів вимогам закону. При правовому аналізі (перевірці) договору договір перевіряється, перш за все, на відповідність до Господарського кодексу, законів, інших нормативних актів, чинних в галузі застосування договору. Важливим етапом правового аналізу (перевірки) договору є аналіз судової практики, в результаті чого в договір можуть бути внесені зміни. Правовий аналіз (перевірка) договору може істотно вплинути на юридичну захищеність сторони за договором, а також на реальність здійснення і реалізації її прав.

 

При плануванні господарської операції необхідно пропрацювати наступні елементи договору:

·  аналіз учасників договору, тобто хто є стороною за договором;

·  аналіз предмета договору;

·  аналіз виду діяльності;

·  аналіз дати здійснення операцій, виконання яких передбачено договором;

·  аналіз порядку визначення та формування ціни договору;

·  міри відповідальності сторін за договором;

·  спеціальні положення і дії, які сторони зобов'язані виконати.

 

Фахівці Адвокатського об’єднання «Капітал Правіс» допоможуть Вам в складанні договорів будь-якої складності (складання договору купівлі продажу, договору підряду, проведуть експертизу договорів, допоможуть скласти юридично грамотний договір, що задовольняє всі сторони).    

Робота з господарськими договорами

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката