Loading...

Стягнення заборгованості з юридичних осіб

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Стягнення заборгованості з юридичних осіб

 

У процесі ведення фінансово-господарської діяльності, компанії та організації постійно укладають договори і залучають позикові фінансові кошти. Виникнення таких зобов'язань - нормальне явище, і навіть внаслідок невеликих прострочень їх виконання в діловому обороті не прийнято тут же висувати вимоги, спрямовані на стягнення боргів з юридичних осіб.

Разом з тим, далеко не всі компанії здатні вдало і грамотно вести свою діяльність, а тому з часом накопичуються зобов'язання, котрі призводять до виникнення претензій і суперечок.

Стягнення заборгованості - процес досить поширений і, як правило, здійснюється за наявність підтверджуючих документів: договору, накладних, розписок, актів прийому-передачі та інших документів. Дебіторська заборгованість, не стягнута вчасно, завдає серйозного економічного збитку кредитору, відбиваючись і на його фінансовій стабільності.

Адвокатське об’єднання «Капітал Правіс» надає професійні послуги з повернення заборгованості в найкоротші терміни (можливі за законодавством і з урахуванням обставин справи). Адже в даному випадку не обійтися без залучення до стягнення вузькопрофільних фахівців, які володіють ефективними і точними прийомами.

Ми застосовуємо необхідні інструменти до боржника в досудовому та судовому порядках.

Досудове стягнення заборгованості

Досудове стягнення заборгованості з юридичних осіб здійснюється, як правило, в двох формах:

-   ведення переговорів;

-   претензійний порядок.

Ведення переговорів - простий і часто вельми ефективний спосіб домовитися щодо погашення зобов'язань. Досягнуті результати оформляються угодою. Претензійний порядок може бути передбачений договором і в цьому випадку буде обов'язковим для сторін, або може бути ініційований кредитором. Стягнення боргів з юридичних осіб в претензійному порядку передбачає направлення письмової претензії з викладом своїх вимог. Результати претензійного порядку також можуть бути оформлені угодою сторін.

Судовий порядок

У випадку ігнорування боржника про добровільне виконання своїх зобов’язань, заявник має право звернутися до господарського суду з позовом про стягнення заборгованості.

Наша команда професіоналів:

-   супроводжує весь процес стягнення заборгованості;

-   складає усі необхідні процесуальні документи;

-   надає допомогу у процесі збирання доказів та підготовки матеріалі;

-   забезпечує реалізацію процедури забезпечення позову;

-   супроводжує процес виконання судового рішення.

Ми цілком орієнтовані на наших клієнтів, надаючи таку професійну допомогу, яка навіть при потужній протидії боржника забезпечить максимально вигідну і сильну позицію нашого клієнта в процесі нашої роботи.

Ми вміємо добиватися для клієнта позитивного результату навіть в судовій боротьбі з великими компаніями і державними структурами, на стороні яких стоять дорогі юристи і великі іноземні фірми. Ми знаємо український суд і українське законодавство, знаємо їх прийоми та інструменти, знаємо «підводні камені» в договорах, знаємо судову практику, багато чого знаємо і вміємо для наших клієнтів.

Стягнення заборгованості з юридичних осіб

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката