Loading...

Реєстрація підприємств

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Реєстрація підприємств

 

Однією з умов здійснення підприємницької діяльності в Україні є її легітимність, тобто державне підтвердження законності входження суб'єктів у господарський обіг, вимога обов'язкового проходження ними певних законодавчо закріплених процедур. Однією з таких процедур є державна реєстрація підприємства.

Державна реєстрація юридичних осіб є процедурою офіційного визнання державою факту створення юридичної особи.

Реєстрація підприємств є процесуально-правовою дією, внаслідок якої підприємства включаються до державного реєстру підприємств країни. Днем включення до реєстру визначено день реєстрації підприємства. Зазначена дія має за мету надати підприємству формально-юридичних ознак суб'єкта права, згідно з якою воно починає функціонувати у господарсько-правовому полі як загальновідома для третіх осіб і органів держави юридична особа.

Сьогодні основним законом, який регулює процедуру державної реєстрації підприємства, є Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" № 755-ІV від 15.05.2003 р.

Оскільки юридична особа — це організація, то в середині неї виникають певні відносини. Характер цих відносин, їх наповнення, а також деякі умови відповідальності внутрішніх учасників цієї юридичної особи перед кредиторами визначаються саме її організаційно-правовою формою.

В Україні найпопулярнішими організаційно-правовими формами є: приватне підприємство (ПП) і господарське товариство (товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), акціонерне товариство (АТ) та ін.)

Ви можете замовити у нас створення не тільки ПП, ТОВ чи АТ; наші юристи здійснюють допомогу в відкритті будь-яких форм власності.

Реєстрація підприємств

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката