Loading...

Примирення сторін у кримінальних справах

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Примирення сторін у кримінальних справах

 

У всьому світі медіація є однією з найпопулярніших форм урегулювання конфліктів. Насамперед, слід визначити, що таке «медіація» та чи потрібно це Вам.

Отже, Медіація - позасудова процедура врегулювання конфлікту (спору) шляхом переговорів його сторін за допомогою одного або кількох нейтральних посередників (медіаторів). Особливостями процесу медіації є чітка структурованість та гнучкість, а також орієнтованість на пошук взаємовигідного рішення, яке враховувало б інтереси кожного. Може бути корисною у багатьох конфліктах, а особливо тих, що чутливі до збереження стосунків у майбутньому і ризиків репутаційних втрат (сімейних, комерційних, трудових тощо). Може бути застосована незалежно від того, чи знаходиться справа у суді.

Головними завданнями медіації є: налагодження діалогу, збереження стосунків та задоволення інтересів обох сторін.

На сьогоднішній день в українському кримінально-процесуальному законодавстві ще не закріпили визначення «медіації», однак у деяких справах така процедура можлива.

Наприклад у справах приватного обвинувачення, які визначені ст. 477 КПК України, серед яких, зокрема, злочини нетяжкі та середньої тяжкості. Слід зазначити що законодавець визначає вичерпний перелік складів злочину, які підлягають приватному обвинуваченню.

Що таке приватне обвинувачення? Кримінальним провадженням у формі приватного обвинувачення є провадження, яке може бути розпочате слідчим, прокурором лише на підставі заяви потерпілого, у разі якщо потерпілий «відмовляється» у подальшому від своєї заяви, кримінальне провадження підлягає закриттю, у випадках передбачених законодавством.


Отже, якщо Вам не завадило б збереження своєї репутації, матеріальних ресурсів, часу та найбільш сприятливих стосунків, Наша Команда забезпечить Вам професійний підхід до врегулювання виниклого спору, конфіденційність, а також задоволення інтересів обох сторін спору.

Примирення сторін у кримінальних справах

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката