Loading...

Сімейна медіація

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Сімейна медіація

 

У всьому світі медіація є однією з найпопулярніших форм урегулювання конфліктів. Насамперед, слід визначити, що таке «медіація» та чи потрібно це Вам.

Отже, Медіація - позасудова процедура врегулювання конфлікту (спору) шляхом переговорів його сторін за допомогою одного або кількох нейтральних посередників (медіаторів). Особливостями процесу медіації є чітка структурованість та гнучкість, а також орієнтованість на пошук взаємовигідного рішення, яке враховувало б інтереси кожного. Може бути корисною у багатьох конфліктах, а особливо тих, що чутливі до збереження стосунків у майбутньому і ризиків репутаційних втрат (сімейних, комерційних, трудових тощо). Може бути застосована незалежно від того, чи знаходиться справа у суді.

Головними завданнями медіації є: налагодження діалогу, збереження стосунків та задоволення інтересів обох сторін.

Сімейна медіація – це «процес», в якому незалежна третя сторона допомагає учасникам сімейного конфлікту покращити комунікацію один з одним і прийняти задовільне для обох сторін, усвідомлене рішення, з питань, пов’язаних з розлученням, а також з фінансових і майнових питань.

Медіація в сімейній сфері націлена на те, щоб допомогти батькам та іншим членам сім’ї дійти згоди стосовно важливих для них питань і розробити моделі їхньої подальшої взаємодії з дітьми.

Основне завдання – допомогти сім’ї при розлученні або в інших конфліктних ситуаціях адаптуватись до змін, які відбуваються на кількох рівнях одночасно: на емоційному, економічному, психологічному і соціальному.

 

Медіація – це значно дешевше, швидше та приємніше, ніж вирішення спору у суді.


Якщо Вам не завадило б збереження своєї репутації, матеріальних ресурсів, часу та найбільш сприятливих стосунків, Наша Команда забезпечить Вам професійний підхід до врегулювання виниклого спору, конфіденційність, а також задоволення інтересів обох сторін спору.

Сімейна медіація

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката