Loading...

Скасування арешту з майна

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Скасування арешту з майна

 

Життя непередбачуване, і від арешту майна ніхто не застрахований. Від нього потерпають як ті, хто володіє майном, так і ті, хто його купує або отримує у спадок. Хороша новина в тому, що 99% арештів можна зняти, і майже половину з них — безболісно.

Арешт — вимушений захід, який держава застосовує щодо боржників. Накласти арешт можуть на квартиру, машину, коштовності і все, за що можна отримати гроші. Ці гроші за рішенням суду повертають в рахунок сплати боргу.

Не можуть заарештувати тільки особисті речі та майно, необхідне для професійних занять, а також гроші на рахунках із спеціальним режимом використання.

Накласти арешт на майно можуть виключно за рішенням суду.

Арештовують майно:

·                     У цивільному процесі при розгляді справ про аліменти, стягнення боргів або відшкодування збитків, розподіл майна при розлученні. Арешт майна є запорукою того, що його не пошкодять, не продадуть або не подарують завчасно.

·                     У кримінальному процесі — щоб зберегти докази, конфіскувати майно і відшкодувати збитки постраждалим.

·                     У господарському процесі — для відшкодування боргів підприємств і приватних підприємців.

Теоретично нічого страшного в арешті майна немає: як тільки боржник розрахувався з боргами, арешт знімають. На практиці ж все по-іншому.

Як ми допоможемо

Кожен арешт можна оскаржити. Вкрай рідко бувають випадки, коли боржник на 100% не правий. Обов’язково є пом’якшувальні обставини й інші причини, які впливають на ступінь провини. Наше завдання — знайти ці обставини і правильно використати.
Ми відстоюємо інтереси громадян і юридичних осіб. Допомагаємо оскаржити провину, повернути конфісковане майно, зняти арешт з майна, що продається, або спадщини. На першій консультації ми розглянемо вашу справу і відразу ж дамо відповідь — беремося чи ні. 

Скасування арешту з майна

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката