Loading...

Захист під час розгляду кримінальних справ в судах всіх інстанцій

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Захист під час розгляду кримінальних справ в судах всіх інстанцій

 

Одним з основних напрямків діяльності Нашої Команди є надання правової допомоги та захист інтересів фізичних та юридичних осіб у кримінальному процесі.

Більшість людей, опинившись у неприємній ситуації, втрачають рівновагу, зосередженість та пильність. Ситуації які мають кримінально-правовий характер, можуть статись як особисто з Вами так і з Вашими близькими. В такі моменти, необхідно пам’ятати, що Адвокат, це не тільки професійна правова допомога, а ще й особа, яка об’єктивно може оцінити ситуацію, та залучити всі можливі ресурси, задля встановлення істини.

Коли досудове розслідування завершено, справу передають до суду першої інстанції. Тут проходить слухання у справі, суддя розглядає аргументи обвинувачення та захисту. Залежно від того, чиї докази і промова будуть переконливішими, на користь того суд прийме рішення.

 

Так, перш, ніж виступити в суді, наш команда проводить колосальну підготовчу роботу. Вивчає всі матеріали справи, включаючи записи допитів, докази, дані експертизи, уточнює факти. Зустрічається з близькими обвинуваченого, свідками, проводить повторні допити. До підзахисного він має необмежений доступ і може відвідувати його в ізоляторі коли і скільки завгодно.

З’ясувавши всі деталі справи, адвокат приступає до вироблення стратегії захисту. Таких стратегій сотні, а їх комбінацій — тисячі. Досвідчений адвокат відмінно ними володіє і вибирає ту, яка максимально підходить в певній ситуації. Обрану стратегію він узгоджує з клієнтом, знайомить з нею всіх, хто буде виступати на суді з боку захисту.

В ході суду адвокат тримає лінію захисту і не дає звинуваченню її зламати. Веде перехресні допити, викликає потрібних йому свідків, пред’являє докази, які грають на руку підзахисному.

За підсумками роботи нашої команди те, що здавалося очевидною провиною, може перетворитися в очах суду в помилку, непорозуміння, неуважність. А від того, як саме суд сприйме факти, буде залежати вирок. У нашій практиці 80% кримінальних справ закінчувалися на користь клієнта саме тому, що адвокати добре знають закони і прецеденти, не дозволяють звинуваченню маніпулювати фактами і порушувати права підзахисного.

Крім професіоналізму, адвокат повинен володіти важливою рисою характеру — врівноваженістю. Адвокат — ваше обличчя в суді, його нервова нестримана поведінка покаже вас з не найкращого боку. Наші адвокати спокійні впевнені в собі люди, які ведуть справу рівно і методично. Це справляє гарне враження і працює на клієнта.

 

Бувають випадки, коли суд виносить рішення з порушеннями закону. Тоді ми маємо право подати апеляційну скаргу. Якщо апеляція не дала результатів, ми звертаємося до касаційного суду, і тільки потім, якщо не добиваємося результату, подаємо звернення до Європейського суду з прав людини.

 

Наша команда може надати Вам невичерпний перелік послуг, наприклад:

·         юридичні консультації у сфері кримінального права та процесу;

·         консультації підозрюваним, обвинуваченим (підсудним), засудженим, виправданим;

·         консультації особам які не мають статусу у кримінальному провадженні;

·         консультації потерпілим, цивільним позивачам (відповідачам);

·         консультація особам, щодо яких передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру;

·         вивчення наданих клієнтом матеріалів;

·         побудова стратегії захисту;

·         складання доказової бази;

·         складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру;

·         оскарження рішень слідчого, прокурора, суду.

·         участь під час проведення слідчих дій (обшук, огляд, допит та ін.)

·         надання правової допомоги свідку у кримінальному провадженні;

·         надання правової допомоги потерпілому, цивільному позивачу (відповідачу) у кримінальному провадженні;

·         захист прав, свобод і законних інтересів підозрюваного;

·         правова дорога юридичним особам у кримінальному провадженні.

·         представництво інтересів потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача;

·         захист прав, свобод і законних інтересів обвинуваченого (підсудного), засудженого, виправданого

·         надання правової допомоги під час виконання та відбування кримінальних покарань;

·         відновлення порушених прав (звернення до ЄСПЛ, уповноваженого з прав людини та інше)

Захист під час розгляду кримінальних справ в судах всіх інстанцій

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката