Loading...

Захист від кримінального переслідування під час досудового розслідування

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Захист від кримінального переслідування під час досудового розслідуванняОдним з основних напрямків діяльності Нашої Команди є надання правової допомоги та захист інтересів фізичних та юридичних осіб у кримінальному процесі.

Більшість людей, опинившись у неприємній ситуації, втрачають рівновагу, зосередженість та пильність. Ситуації які мають кримінально-правовий характер, можуть статись як особисто з Вами так і з Вашими близькими. В такі моменти, необхідно пам’ятати, що Адвокат, це не тільки професійна правова допомога, а ще й особа, яка об’єктивно може оцінити ситуацію, та залучити всі можливі ресурси, задля встановлення істини.

 

Досудове розслідування — етап від відкриття кримінальної справи до суду. Це найважливіша частина кримінального процесу, під час якої слідство збирає проти підозрюваного докази. Все, що слідство знайде, буде використано в суді для винесення вироку. Чим більше доказів і чим вони переконливіше, тим суворіше буде покарання. Завдання адвоката на цьому етапі — захистити підозрюваного від неправомірних дій слідства і зібрати дані, які доведуть його невинність або зменшать ступінь провини.

Так, далеко не завжди обвинувачений і винний — одне і те ж. Нажаль, в Україні буває так, що на лаву підсудних потрапляє невинний. Наприклад, на людину подали скаргу конкуренти або сфабрикували докази за політичним замовленням.

Крім допитів слідство може отримати дозвіл на обшук будинку, взяти підозрюваного під варту, викликати на допити його близьких. Такі дії слідства бувають дуже ефективні, але більшість з них є неправомірними. Про неправомірність дій підозрюваному, звичайно, ніхто не говорить, і виходить, що слідство порушує права людини заради досягнення своєї мети.

Для захисту від неправомірності дій слідства потрібен адвокат. Згідно із законом тільки він має право представляти інтереси підозрюваного в суді. У його компетенції збирати докази невинуватості підзахисного, бути присутнім на допитах і при обшуках. Адвокат має право оскаржувати законність доказів слідства і тільки одним цим може виправдати підозрюваного.

Також, слід враховувати, що у разі, якщо Ви можете або набуваєте статусу підозрюваного у кримінальному провадженні, то Вам все одно необхідно мати захисника, як цього вимагає кримінально-процесуальне законодавство України. На стадії досудового розслідування підозрюваному держава виділяє безкоштовного адвоката. Такий адвокат може не спеціалізуватись на кримінальних справах, а тому краще все ж таки знайти професіонала.

Крім того, що адвокат знає закони і має досвід у захисті, він повинен розуміти систему звинувачення зсередини. Такий адвокат знає хитрощі, нюанси процесу, заздалегідь прораховує лінію поведінки слідчого і передбачає його кроки.

Наша Команда має значний досвід захисту підозрюваних, обвинувачених (підсудних), під час досудового розслідування, судового провадження та у провадженнях з перегляду рішень суду.

Наша Команда надає послуги як фізичним так юридичним особам, яким довелось мати участь у кримінально-процесуальних відносинах.

Ми завжди досягаємо позитивних результатів для наших Клієнтів.

 

Наша команда може надати Вам невичерпний перелік послуг, наприклад:

·         юридичні консультації у сфері кримінального права та процесу;

·         консультації підозрюваним, обвинуваченим (підсудним), засудженим, виправданим;

·         консультації особам які не мають статусу у кримінальному провадженні;

·         консультації потерпілим, цивільним позивачам (відповідачам);

·         консультація особам, щодо яких передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру;

·         вивчення наданих клієнтом матеріалів;

·         побудова стратегії захисту;

·         складання доказової бази;

·         складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру;

·         оскарження рішень слідчого, прокурора, суду.

·         участь під час проведення слідчих дій (обшук, огляд, допит та ін.)

·         надання правової допомоги свідку у кримінальному провадженні;

·         надання правової допомоги потерпілому, цивільному позивачу (відповідачу) у кримінальному провадженні;

·         захист прав, свобод і законних інтересів підозрюваного;

·         правова дорога юридичним особам у кримінальному провадженні.

·         представництво інтересів потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача;

·         захист прав, свобод і законних інтересів обвинуваченого (підсудного), засудженого, виправданого

·         надання правової допомоги під час виконання та відбування кримінальних покарань;

·         відновлення порушених прав (звернення до ЄСПЛ, уповноваженого з прав людини та інше)

Захист від кримінального переслідування під час досудового розслідування

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката