Loading...

Допомога при укладанні цивільно-правових угод

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Допомога при укладанні цивільно-правових угод

 

Виникла необхідність в укладанні з кимось угоди (Договору), давайте визначимось з угодами, які передбачені діючим законодавством.

Цивільно-правова угода — угода між фізичною особою (фізичними особами) і іншою фізичною особою (фізичними особами) або юридичною особою (юридичними особами), або між юридичною особою (юридичними особами) і іншою юридичною особою (юридичними особами) направлена на виникнення, зміну або припинення цивільних правовідносин.

По змісту цивільно-правові угоди діляться на

1.   Майнові цивільно-правові угоди

-       договори, спрямовані на передачу майна (купівля/продаж, дарування, міна, поставка);

-       договори про виконання робіт (будівельний підряд);

-       договори про надання послуг (страхування, перевезення, зберігання).

2.   Організаційні цивільно-правові договори

-       установчі договори про створення юридичних осіб;

-       угода між комерційними організаціями й органами місцевого самоврядування;

-       генеральні договори.

Цивільним законодавством передбачені такі правочини, як: Договір поруки, Гарантія, Договір купівлі продажу, Договір поставки, Договір контрактації сільськогосподарської продукції, Договір постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу, Договір міни, Договір дарування, Договір ренти, Договір довічного утримання, Договір найму (піднайму), Договір прокату, Договір лізингу, Договір позики, Договір підряду та інші.

Під час укладання вказаних угод, існує безліч нюансів, які необхідно врахувати та прописати у договорі. Необхідно детально аналізувати кожний договір, який Вам дають на підпис, щоб потім не залишитись «ні з чим».

Наша команда щодня аналізує та складає договори (угоди) різного роду. Звертайтесь до Нас і ми зробимо все можливе, щоб забезпечити Вам успішний правочин! 

Допомога при укладанні цивільно-правових угод

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката