Loading...

Розірвання шлюбу в договірному та судовому порядку.

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Розірвання шлюбу в договірному та судовому порядку.

 

Кохання - вічне, однак шлюб не завжди.

 

В більшості сімей виникають суперечки, проблеми, які затягуються та роблять життя нестерпним. І тоді, подружжя разом або поодинці приходить до висновку, що краще розійтись. Однак, коли Ви маєте спільне майно, обов’язки, а тим більше дітей, не все так просто стає.

Відповідно до законодавства - шлюбом в Україні є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану.

Кожна особа має право на шлюб та сім’ю.

Шлюб припиняється у випадку смерті одного із подружжя або розірвання такого шлюбу.

Розірвати шлюб можна шляхом подання заяви до органів реєстрації цивільного стану, за умови, якщо у вас відсутні діти.

У разі, якщо ви маєте спільних дітей – законом покладено обов’язок щодо розірвання такого шлюбу у судовому порядку.

Отже, якщо Ви вирішили розірвати шлюб, не розраховуєте, що Ваш партнер Вас просто так відпустить. Дуже частим явищем стало, коли один із подружжя намагається у будь-який спосіб залишити все, що було набуто у шлюбі, собі. Не цурайтесь своїх прав на майно, а тим паче, завжди пам’ятайте про дітей!

В таких ситуаціях, не завжди розумієш, що, як і коли робити. Адже, поведінка найближчих людей завжди найбільш непередбачувальна. Не робіть різких рухів та приймайте рішення з гарячу – зверніться за професійною допомогою адвоката, та збережіть собі нерви.

 

В наші послуги також входять інші послуги у сфері шлюбних відносин, а саме:

•    надання консультацій щодо шлюбних відносин;

•  представництво інтересів  при розірванні шлюбу та поділі майна подружжя в договірному порядку або в порядку судового провадження;

•  представництво інтересів при вирішенні питань, що стосуються стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківства, визнання або оскарження батьківства;

•  супровід в процедурах досудового врегулювання спорів, представництво інтересів клієнтів в судах у всіх інстанціях (включаючи апеляційне та касаційне оскарження) та інших державних органах з питань сімейного права;

   складання договорів в сфері сімейних правовідносин (шлюбний контракт, договір про поділ майна подружжя, договір про визначення порядку користування майном подружжя та інші).

Розірвання шлюбу в договірному та судовому порядку.

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката