Loading...

Стягнення заборгованості за розписками та договорами

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката

Стягнення заборгованості за розписками та договорамиБорги потрібно повертати…якщо інше не передбачено законом чи договором?!

 

Давайте визначимось коли виникає борговий обов’язок.

По-перше, це може бути документ як засвідчений так і не засвідчений нотаріально.

По-друге, в залежності від виду – це може бути: розписка, договір позики, договір про надання будь-яких послуг, за яким виникає зобов’язання щодо сплати грошових коштів.

Позика - це коли одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості.

Підтвердженням передання грошових коштів (речей) за договором позики може бути розписка. Розписка - документ у вільній формі, який друкують або пишуть від руки, та у якому містяться відомості про дату та місце її складання, сторони (хто надає позику та хто отримує), суму позики (найменування речей, їх властивості або ідентифікація), строки повернення, проценти (якщо такі є).

Отже, якщо у Вас постало питання з поверненням Вам боргу, а інша сторона «пручається», Ви можете звернутись до суду з позовом про стягнення заборгованості. Однак, звернутись до суду, це лише 10 % від пройденого шляху до повернення Ваших грошей (майна).

Буває і таке, коли Ви є боржником, та після сплати боргу, з Вас все ще вимагають грошові кошти (майно), як ті що Ви заборгували.

Пропонуємо Вам наші послуги з представництва під час врегулювання спірних питань з повернення боргу.  Ми професійно дамо оцінку Вашій ситуації, яка склалась, підготуємо необхідні документи, та після захисту Ваших прав у суді проконтролюємо виконання рішення щоб ви отримали свої гроші (майно) в повному обсязі.

У кожному випадку ми пам’ятаємо: якщо ви або вам позичили гроші, це означає, що колись у вас з цією людиною були довірчі відносини. Ми намагатимемося не тільки повернути борг, але і зберегти вам друга.


Будемо раді допомогти!

Стягнення заборгованості за розписками та договорами

+38(068)-74-66-177

+38(099)-784-23-41

Отримати пораду адвоката