Loading...

Про нас

ПРО НАС

Адвокатське об’єднання «КАПІТАЛ ПРАВІС» – це команда професіоналів, які розглядають справи будь-якої складності без обмежень у часі та просторі. Ми надаємо юридичні послуги якісно, професійно та швидко.

Наша мета – Ваша юридична безпека.

 • Цивільне право

 • Кримінальне право

 • Медіація

 • Енергетика

 • Iнтелектуальнa власніcть

 • Господарське право

 • Податкове право

 • Захист вкладників/позичальників

Адвокатське об’єднання «КАПІТАЛ ПРАВІС» надає юридичні послуги фізичним та юридичним особам. Наші офіси знаходяться в Києві та Сумах, однак наші спеціалісти  надають правову допомогу у всіх регіонах України. Найближчим часом плануємо відкривати наші офіси в інших містах.

Напрямки нашої роботи - юридичне обслуговування бізнесу з господарських та інших питань, та представництво в рамках кримінальних проваджень. Ми надаємо весь спектр послуг для юридичних осіб – починаючи від створення підприємства (реєстрація юридичної особи, юридичний і бухгалтерський супровід для старту господарської діяльності та подальший його супровід), надання правової допомоги з усіх питань діяльності підприємства, в тому числі претензійно-позовна робота з державними (фіскальними) органами та юридичними / фізичними особами. Також спеціалісти адвокатського об’єднання можуть надати консультації та правову допомогу на усіх етапах ліквідації підприємства (в т.ч. самоліквідації).

Не зважаючи на багаторічний досвід із захисту прав громадян в цивільних справах та кримінальних переслідувань – правова обізнаність та правова свобода є одними із основних наших завдань.
Ми готові захистити Вас від будь-яких втручань в Ваше життя чи роботу Вашого підприємства, в тому числі надати правову допомогу в судах будь-якої інстанції, включаючи Європейський суд з прав людини.Наші переваги


Адвокатське об’єднання «КАПІТАЛ ПРАВІС» об’єднує фахівців з різних галузей права. Завдяки високій кваліфікації наших адвокатів і командній роботі ми є переможцями, нам підвладні справи будь-якої складності.

Звертаємо Вашу увагу, що з 2019 року в силу вступають зміни до процесуального законодавства України. Ці зміни забороняють юристам без свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю бути представником будь-якої зі сторін процесу та користуватися процесуальними повноваженнями.

Обравши Адвокатське об’єднання «КАПІТАЛ ПРАВІС», Ви отримуєте ряд переваг, зокрема:
1. Ви отримуєте професійні юридичні послуги; 
2. Ви маєте спеціаліста, що надає Вам та Вашій компанії весь спектр юридичних послуг, що забезпечить Вам зменшення витрат пов’язаних з утриманням правника у штаті (нарахуванням обов’язкових платежів: сплата податків та зборів, нарахування заробітної плати, виплати пов’язані з відпусткою та інші);
3. Ви отримуєте позитивний результат вирішення Вашого юридичного питання.

Ми працюємо на результат!
Ми готові надати професійні юридичні послуги 24 години на добу, 7 днів на тиждень, а отже Ви можете проконсультуватись з Нами у будь-який час та з будь-яких правових питань.

Отримати консультацiю

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ

 • Ми піклуємось про наших клієнтів

  Наша команда не тільки надає послуги якісно та швидко, ми враховуємо всі нюанси, задля максимального задоволення всіх інтересів наших клієнтів.

 • Працюємо на результат

  Ви платите за результат. Ми не надаємо просто юридичні послуги, ми позбавляємо Вас від зайвих проблем. Наш досвід та можливості сприяють задоволенню навіть найбільш вибагливих Клієнтів.

 • Конфіденційність

  Ви можете бути впевнені в тому, що можете нам довірити найінтимніші подробиці Вашої бізнес активності та особистого життя. Ми дотримуємося політики конфіденційності за будь-яких умов.

245

Клієнтів

750

Довірених справ

97

Виграних справ

55

Років сукупного досвіду